Stałe oprocentowanie 9% rocznie! Doświadczony deweloper + zaawansowany projekt St Lawrence Market i Distillery District (Toronto)

Jun 29, 2016 at 3:34 pm

Minimalne oprocentowanie kont bankowych, oraz tzw. rachunków terminowych nie nadążajace za wskażnikiem inflacji, oznacza, że realny wzrost naszych oszczędności, po opodatkowaniu zysku jest w praktyce ujemny. Pieniądze pozostawione na takim koncie znacząco tracą na wartości pomimo ich nominalnego wzrostu. Takie są realia inwestycji bankowych. Na szczęście inwestorzy indywidualni mają dostęp do produktu inwestycyjnego wypłacającego stałe oprocentowanie kilkakrotnie przewyższające obecny poziom inflacji, a więc umożliwiające trwały wzrost kapitalu. Aby to osiągnąć konieczne jest jednak wyjście poza schemat inwestycji bankowych w poszukiwaniu nowej drogi. Coraz większą popularność zdobywają inwestycje typu mortgage investment, będące alternatywą dla mało wydajnych lokat bankowych, oraz chwiejnych inwestycji giełdowych. Podstawowym źródłem dochodu dla banków i kas kredytowych jest pożyczanie pieniędzy na procent. W większości są to pożyczki z zabezpieczeniem w nieruchomości, czyli mortgages. Idealny biznes. Okazuje się, że dzięki zmianom w przepisach bankowych, tego rodzaju inwestycje nie są już zarezerwowane tylko dla inwestorów instytucjonalnych, oraz najbogatszych inwestorów prywatnych, tzw accredited investors, ale są także dostępne dla całej reszty inwestorów indywidualnych już od kwoty 30 tys.$. Syndicate Mortgage Investment jest inwestycją, która wykorzystuje pożyczkę hipoteczną, czyli mortgage jako źródło zarobku dla inwestora. Oprocentowanie jest stałe i wynosi zwykle minimum 8% rocznie, z hipotecznym zabezpieczeniem kapitału inwestora. Pożyczka hipoteczna (kapitał inwestora) jest zarejestrowana na tytule własności nieruchomości, oferując realne zabezpieczenie zainwestowanego kapitału. Tego rodzaju inwestycja jest dostępna jako konto nierejestrowane, czyli “cash account”, a także jako wszelkiego rodzaju RRSP, pensje zakładowe, a także TFSA, czyli konto wolne od podatków.

1

Jedną z wielu propozycji inwestycyjnych znajdujących sie w mojej ofercie jest projekt o nazwie East 55 gdzie deweloperem jest Lamb Development Corp. doświadczona firma, która swoje projekty budowlane wykonuje planowo i zgodnie z harmonogramem.
To jest już ich czwarty po: King Charlotte, The Brant Park, oraz Harlowe projekt w Toronto, w których uczestniczą inwestorzy indywidualni na zasadzie Syndicate Mortgage. Założycielem, oraz właścicielem Lamb Development jest Brad J. Lamb, guru rynku nieruchomości, osobowość telewizyjna, osoba wielokrotnie zapraszana do TV jako ekspert rynku real estate. Brad J. Lamb jest także założycielem , oraz właścicielem Brad J. Lamb Realty Inc. firmy , która z kolei zasłynęła sprzedażą 24,000 jednostek mieszkalnych o wartości 8 miliardow $ ($8 B).
W tym przypadku jest budowane 25 piętrowe condominium tower, ulokowane pomiędzy St. Lawrence Market oraz Distillery District.
Dokładny adres to: 53 Ontario St. na północ od Adelaide St East.
Parter budynku (6400 stóp kwadratowych) ma przeznaczenie handlowe.
W pobliżu mieści się17 piętrowy biurowiec, Globe and Mail Centre. Ponad 60% mieszkań w tym budynku jest już sprzedanych, budowa jest planowana za kilka miesiecy.

Reasumując:
maturity date to 05 stycznia 2019 ( 2020), a więc jest to inwestycja na około 2 i pół roku plus ewentualne przedłużenie(12 m-cy)
oprocentowanie jest stałe i wynosi 9% rocznie.
w trakcie przedłużenia oprocentowanie nadal nalicza sie w wysokości 9 % rocznie i jest płatne na zakończenie
Można inwestować każdy rodzaj konta, a więc konta gotowkowe, RRSP, pensje zakładowe, TFSA, etc. Pomagam w transferach z banku.
rejestracja na tytule własności jako element zabezpieczenia kapitału dla inwestorów
Wszystkich zainteresowanych uzyskiwaniem wyższego oprocentowania dla swoich oszczędności proszę o kontakt .

 

JAROSŁAW DAŁEK
Mortgage Agent, lic.M13000616
Manager, Real Capital Investments
Tel. 416-904-1181, dalekmoney@gmail.com
CENTUM Way2Save Inc.
Brokerage Licence # 12010
102 – 204 Queen St. S. Mississauga L5M 1L3. Office:905-997-7001 Fax:905-997-1755